Eğitim Setleri
sozluk

Larousse 4 Languages Dictionary Multilingue v1.0.0.1 Full
Daha önce kullanmış olduğunuz bütün sözlükleri bir kenara alın çünkü en gelişmiş veritabanına sahip olan Larousse 4 Languages Dictionary Multilingue ile tanıştıracağız sizi. Database'inde 400 binden fazla kelime bulunmaktır. Yani arayıp ta bulamayacağınız hiç bir sözcük olmaz. Farklı farklı dilleri destekler. İçinde İspanyolca, Almanca, İngilizce ve Fransızca destekleri var. Tüm meslek gruplarına hitap edilen bir gelişmişliği bulunmaktadır. Teknik İngilizce haznesi doygun seviyededir.
Eğitim Setleri
Lynda - Adobe Illustrator CC 2018 Eğitim Seti (İngilizce)

Lynda - Adobe Illustrator CC 2018 Eğitim Seti Full indir (İngilizce)
İşi sadece eğitim setleri, videoları ve dökümanları olan Lynda, yabancı bir eğitim şirketidir. Setin dili İngilizce olup, Adobe Illustrator CC 2018 hakkında öğrenmeniz gerekn tüm temel ve orta düzey eğitimlerinin yanında profesyonel başlangıçta yapabilirsiniz. Eğitim dilinin İngilizce olduğuna aldanmayın çünkü tamamen görsel anlatım olduğundan kolaylıkla anlayabilirsiniz.
Programlar / Dini Programlar / Eğitim Setleri
Çocuklar için Kur'an Talimi

Çocuklar için Kuran-i Kerim (Görsel Eğitim Seti) Programı
İçeriğinde toplamda 19 adet sure bulunmaktadır. Çocuklarınızın Kuran'ı öğrenmeleri için iyi bir görsel eğitim setidir. Animasyonlar sayesinde çocukların hem ilgisini çekiyor hemde çocuğunuz daha hızlı kutsal kitabı öğrenmiş olur. Surelerin anlamları da var. Anlamadıkları yerleri de tekrarlaya bilirler.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net