Kullanıcı müdahalesi olmadan yani otomatik kurulumlu programlar olarak da adlandırılabilir.

Çeşitli isimlerde de duyabileceğiniz (Otomatik Kurulum, Gizli Kurulum, Kullanıcı Müdahalesi Olmayan Kurulum, Sessiz Kurulum, Silent Install veya Unattended Setup olarak da bilinen) Katılımsız Kurulum, programın otomatik olarak kurulum yaptığı uygulamalardır.

Katılımsız Kurulum olan bir programı yüklerken sadece dosyayı çalıştırmanız yeterli olacaktır. Kurulum esnasında sizlere her hangi bir soru sorulmaz direkt sessiz bir şekilde kurulum kendi kendine tamamlanır.

Katılımsız Kurulum'un Çalışma Mantığı
Türlü parametreler, scriptler ve otomatik konutlar ile kurulum önceden belirlenmiş seçenekler ile otomatik geçişler ile tamamlanmaktadır. Adımlar önceden belirlenir ve seçilir. Kullanıcıya hiç bir pencere çıkarmaz. Bir nevi hazır paket gibi düşünebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Katılımsız kurulumu gerçekleştirirken muhakkak bilgisayarınızda aktif olarak çalışan antivirüs programınızı devre dışı bırakınız. Nedeni ise kurulumun arka planda çalışmasına antivirüs yazılımlarının sorun çıkarması.

Katılımsız Kurulum Zaman Kazandırır
Bu tarz kurulumlar otomatik olarak yapıldığı için hızlı olur. Bu da kullanıcılara zaman kazandırmış olur. Kurulumunu yaptığınız katılımsız program lisanslama içeriyorsa onuda otomatik yaptığı için sizi ekstra lisanslama ile uğraştırmaz.

Sitemizde katılımsız programlara erişin;

Katılımsız Programlar
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите посмотрите фильмы онлайн это стоит того
Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net