Turbobit Premium
Windows tüm sürümler
Driverpack
Güncel Flash Paketi
Office tüm sürümler
Adobe Arşivi
AutoDesk Arşivi
Mühendislik Programları
Yardım / Destek Masası
Mobil / Android
Sygic Gps Navigation v17.4.19 Türkçe Full

Sygic Gps Navigation v17.4.19 Full Türkçe indir
Sygic Gps Navigation, Gelişmiş bir navigasyon uygulamasıdır. Mobil android işletim sistemleri için geliştirilmiştir. Radar ikaz uyarıcısı, çoklu dokunmatik desteği, 3D kaliteli haritalar ve pusula gibi özelliklerinin yanında başka özellikleri de bulunmaktadır. Ayrıca uygulama dilleri arasında Türkçe dil desteği de mevcuttur.
Mobil / Windows Phone
minecraft-windows-phone

Minecraft Pocket Edition v0.10.4.40 (Windows Phone) indir
İnternette çok indirilen ve özellikle PC ortamında oynanan meşhur Minecraft oyununun Windows Phone uyumlu sürümüdür. Wifi ile bağlandığınızda veya akıllı telefonunuzun veri bağlantısı ile internete bağlandığınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyun ayrıca çoklu dil desteği de içeriyor. Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Mobil / Apple / IOS
Warrior Rush v1.0.1 iPA iOS

Warrior Rush v1.0.1 iPA iOS (Oyun)
Warrior Rush piyasadaki benzerleri gibi yapılmış sıradan bir oyundur. İki boyutlu ortamda koşan karakterimiz çeşitli engellere maruz kalır. Engelleri aştıkça da zorlaşan ve sonunda aşama kaydeden sıradan bir senaryosu var. Oyunun Android sürümü de var. IOS Sürümünü sizler için paylaşıyoruz. Bu arada oyunun çok indirilen oyunlar arasında olduğuna aldanıp ta indirmeyin deriz. Rakip oyunlardan pek bir farkı yoktur.

Mobil / Android
Iron Tank Assault v1.1.34 Para Hileli APK

Iron Tank Assault v1.1.34 APK - Para Hileli
Tank savaş oyunu olarak bilinir ama aynı zamanda simülasyonunu da içeriyor. Ama özel olarak savaş tankları ve oyun tarzını ortaya koyar. Iron Tank Assault, oyununda çok fazla silah çeşitliliğini bulabilirsiniz. Tank türleri ve cephane türleri de geniş tutulmuştur. İleri ki bölümler kilitlidir. İlk bölüm hariç. Aşamalı oyun olarak tasarlanmıştır. Aşama kaydettikçe kilitli bölümleri açabilirsiniz ancak.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Hitfile.net - Uploaded.net - NitroFlare.com