Oyunlar / Türkçe Yamalar
Castlevania Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow 1 - 2 Türkçe Yama
Oyun çıplaklık içerdiği için her yaşa uygun değildir. Aşağıda vermiş olduğumuz dil paketleri oyunun ilk serisi ile ikinci serisine aittir. TR Yamalar "Oyun Çeviri" tarafından yapılmıştır.

Oyunlar / Türkçe Yamalar
Car Mechanic Simulator

Car Mechanic Simulator 2014 ve 2015 Türkçe Yamalar
İlk oyunu 2014 yılında piyasaya sürülmüştü. Daha sonra oyunseverler tarafından çok beğenilince 2015 ve sonraki yıllarında da oyun yenilenerek seriler halinde devam etti. Car Mechanic Simulator sevenlere Türkçe dil paketlerini paylaştık. Kurulum setup halinde olup, oyunun kurulu olduğu klasörü seçip TR yamayı aktif edebilirsiniz.

Oyunlar / Türkçe Yamalar Candle Türkçe Yama

Candle Oyununun Türkçe Yaması indir
Macera türünden iyi çıkış yakalamış olan bir pc oyunudur. Steam fiyatı $14,99 olarak satışa sunulmuş. Kendi kabilesinin şamanını kötü kabile olan Wakcha kabilesinden kurtarmak için çok zorlu bulmacaları çözüp oyunu tamamlamak zorunda kalan Teku'nun oyunu. Tabi sizlere sunduğumuz dosya da bu oyunun Türkçe dil paketidir.
Oyunlar / Türkçe Yamalar
Call of Duty

Call of Duty: Tüm Oyunlarının Türkçe Yamaları (Paket)

Call of Duty oyununun tüm serilerinin Türkçe yamalarını bir araya getirdik. 2003 'te Yayınlanan ilk oyunu ile ses getirmiş olan oyun, 2018 yılında çıkardığı "Call of Duty: Black Ops 4" ile zirveyi görmüş oldu. Tüm serilerinin Türkçe yamalarını aşağıda mevcuttur.

Oyunlar / Türkçe Yamalar
Bully Scholarship Edition Türkçe Yama

Bully: Scholarship Edition Türkçe Yama


Oyunu bilmeyenler için kısadan özet geçelim. Oyun, zorba yapısıyla 15 yaşındaki Jimmy Hopkins'in ergenliğinin huzursuzluk ve beceriksizliğinden geçtiği hikayesini konu alıyor. Dodge topunda çılgınları dövün, preppie'lerde şakalar yapın, inekleri kurtarın, kızı öpün ve etrafındaki en kötü okuldaki sosyal hiyerarşide dilediğiniz gibi gezin. TR Yamasıyla oyunu artık %100 Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net