Turbobit Premium
Windows tüm sürümler
Driverpack
Güncel Flash Paketi
Office tüm sürümler
Adobe Arşivi
AutoDesk Arşivi
Mühendislik Programları
Yardım / Destek Masası
Programlar / Araçlar

Microsoft Office 2016 Pro Plus VL Türkçe indir

Microsoft Office 2016 Pro yazılımının en güncel sürümüdür. Kurulumu özelleştirerek serial girmeden kurabilirsiniz. Microsoft Office 2016 Ağustos sürümünün sisteminize en uygun olanını indirip bilgisayarınıza kurunuz. Son güncellemeler de içerisine entegre halde geldiği için kurulum bir önceki sürüme nazaran daha uzun sürmekte.

Paket İçeriği
# Microsoft Office Word 2016
# Microsoft Office Excel 2016
# Microsoft Office PowerPoint 2016
# Microsoft Office OneNote 2016
# Microsoft Office Outlook 2016
# Microsoft Office Publisher 2016
# Microsoft Office Acces 2016

Programlar / Araçlar

Flash Paketi Nisan 2020 - Katılımsız Güncel indir

Microsoft Visual C++, Framework gibi programlar. Özellikle internet ağırlıklı bir bilgisayar kullanıyorsanız kesinlikle Flash Player, Silverlight, Shochwave, Adobe Air gibi programlarınızın güncel olması gerekir. Bu pakette bulunduğumuz 2018 yılı itibari ile çıkmış tüm internet için gerekli yazılımların arşiv halini katılımsız halde bulabilirsiniz.

Programlar / Araçlar

WinRAR v6.00 Türkçe indir

Her bilgisayarda olmazsa olmaz denilen bir yazılımdır. Winrar ile dosyalarınızı sıkıştırın daha az alan kaplamış olur tüm dosyalarınız. Sıkıştırılmış olarak indirmiş olduğunuz dosyaları da bu program ile açabilirsiniz. En popüler sıkıştırma uzantılarının hepsini destekliyor.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 6.22 MB
Popülerlik Derecesi: 9.8/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows (32Bit ve 64Bit)

Programlar / Disk Araçları

DAEMON Tools Ultra v5.8.0.1409 Türkçe indir

Daemon Tools Ultra v5.8.0.1409, disk imajlarını sanal sürücü oluşturarak açabileceğiniz başarılı bir disk sanallaştırma programıdır. Daemon Tools Ultra ile ISO kalıplı dosyaları kolaylıkla açabilir ve yüklemelerinizi yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza DVD takılıymış gibi diske erişim sağlama olanağı tanır. Internette indirdiğiniz özellikle oyunların bir çoğu ISO kalıbında olur. Daemon Tools Ultra ile açabilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Türkçe dil destekli ve özel Daemon Tools Ultra sürümüdür.

Programlar / Bakım - Temizlik

CCleaner Professional Plus v5.68 Türkçe indir

Sistem bakımlarınızı hızlı ve kolay yapmak istiyorsanız, bu program tamda istediğiniz gibi çalışan bir yazılım. Tüm bakımları tek tıkla halleder. Bilgisayarınızda yapmış olduğu temizlik sonrasında sistem performansınızda ki artışı fark edeceksiniz. Basit bir arayüze sahip ama profesyonel olarak hizmet verir.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Hitfile.net - Uploaded.net - NitroFlare.com