Programlar / CD/DVD Programları
Nero Platinum 2020 Suite v22.0.01700 TR indir
Nero Platinum 2020 Suite 22.0, disk görüntülerini yönetmek için etkili bir uygulamadır. Disk görüntüsünü yazmak ve diğer farklı işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan inanılmaz bir enstrüman düzenine eşlik eder. Araçları ve seçenekleri kendi kendine açıklayarak sayısız görüntü formatı üzerinde kolayca çalışabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın Kullanıcı Arayüzü çok basit ve çekici. Optik disklerle çalışır ve farklı ses ve video klipleri için yardım sunar. Farklı dosya işleme araçları vardır ve verilerin yedeklenmesi ve kurtarılması için görüntü belgeleri yapmak için çeşitli özellikler için yardım sunar.

Diğer ünlü dosya formatları dahil olmak üzere ISO, MDF, IMG gibi neredeyse tüm görüntü formatlarına yardımcı olur. Müzik kayıtlarını, hassas yazma görevlerini ve disk şifreleme özelliklerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, yüksek hacimli görüntüler ve ayrı görüntü belgeleri daha küçük parçalara dağıtılır. CD'leri ve DVD'leri tam olarak sürücülere kopyalayın ve çeşitli sorunları çözün. Disk menüleri ve başlıkları, karışık ortam belgeleri içeriğinde olduğu gibi düzenleyin. Sonuç olarak, görüntü yazma ve diğer disk işlemlerini gerçekleştirmek için etkili bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Programlar / İnternet Araçları
Internet Download Manager (IDM) v6.36 Türkçe Full
Çeşitli vesilelerle, özgeçmiş ve zaman çizelgesi yüklemelere ile indirme hızı geliştirmek için bir cihazdır. Komple hata düzeltmesi ve devam kapasitesi kırık veya bağlı kayıp bağlarıydı indirilenlerden müdahale yeniden başlar. IDM özellikleri indirmeleri uyarmak için ilginç rekor bölünme, ayrı yerlerden download gelişimini kurnaz olduğunu canlandırma uzman akıl yürütme bir bilge indirme yöntemi vardır. Hiç indirme işlemi sırasında mantıksal olarak rapor indirilen diğer indirme yöneticileri ve canlandırıcı operatörler Internet Download Manager bit gibi tüm ve en iyi genişleyen temposu yürütme ulaşmak için ek arayüz ve giriş aşamalarında mevcut ilişkiyi yeniden kullanır. IDMAN destekleri arabulucu hazırlanıyor sunucuları, ftp ve http gösterileri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, ikramlar, ciro, ses ve video madde. IDM, Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 içine kusursuz kolaylaştırır ve normalde diğer tüm göze çarpan projeler İndirmelerinizi yönetmek.

Kurulumlu paketidir. 32 veya 64 bit fark etmez iki sistem içinde kurulum yapılabilir.
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Photoshop 2020 (Son Sürüm) Full indir
Yıllar sonra Photoshop nihayet ön ayarları güncelledi. Degradeler, desenler, renk örnekleri, katman stilleri ve şekiller yeni kitaplık içeriği aldı. Merak etmeyin, eğer o kabarcık desenini seviyorsanız, tüm eski hazır ayarlar hala “eski” altında kullanılabilir. Bu öğelerin tümü hazır ayar yöneticisinden Photoshop Panels'e taşındı. Fırçaların ve renk örneklerinin gruplara nasıl yeniden düzenlendiğini hatırlarsanız, artık yeni hazır panellerle bu işlevselliğe sahipsiniz. İpucu: Cmd / Ctrl + Hepsini bir kerede genişletmek / daraltmak için alt klasörleri tıklayın. Degradeler artık Kütüphane öğeleri olarak kullanılabilir.

PS artık her zamankinden daha güçlü ve sade olarak güncellendi.

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel® Intel 6.Nesil yada üstü
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10 (64-bit) versiyon 1703 yada üstü
RAM: 4/8 GB bellek minimum
Ekran Kartı: 1 GB
Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon
CorelCAD 2020 B20.0.0.1074 Hemen indir
CorelCAD, hassasiyet ve detay gerektiren günlük tasarım işleri için akıllı bir çözümdür. Yerel DWG dosya desteği, endüstri standardı CAD özellikleri ve özelleştirilebilir 2D ve 3D tasarım araçlarıyla daha verimli çalışmanıza, fikirleri net bir şekilde iletmenize ve etkili bir şekilde işbirliği yapmanıza olanak tanır. Üst düzey CAD tasarımını uygun fiyatlı hale getiren çözümü keşfedin - CorelCAD.

İş arkadaşları, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla kolay işbirliği için dosyaları DWG formatında açın, çalışın ve kaydedin. Endüstri standardı özellikler ve araçlarla dolu bir ortamda hemen üretken olun. Özelleştirilebilir 2D ve 3D tasarım araçlarını kullanarak fikirlerinizi hassas bir şekilde iletin. VoiceNotes gibi yenilikçi özellikler çiziminize mesajlar ve talimatlar eklemenizi sağlar ve CorelDRAW ve Corel DESIGNER uyumluluğu işbirliğini geliştirir.
Programlar
VPN nedir? VPN programları ne için kullanılır? Ücretsiz VPN programları gizlilik ve güvenlik sağlar mı? VPN programları ne işe yarar ve başlıca kullanım alanları nelerdir? VPN programları internet kullanıcılarına ne gibi avantajlar sağlar?

VPN Nedir?

Windows bilgisayar veya tablette VPN kullanımı cihazınızın küresel internet ile gizli ve güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmasını sağlar. Cihazınıza internet servis sağlayıcısı (İSS) tarafından verilen eşsiz internet protokol (IP) adresi cihazınızın veri paketi alışverişini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlarken veri paketlerinin dönüş noktası IP adresiniz olduğu için çevrimiçi aktivitelerinizin kaynağı her zaman cihazınız olarak bilinir. VPN kullandığınızda internete VPN sağlayıcısının sunucusu üzerinden bağlandığınız için küresel internet üzerinde anonimlik elde edersiniz. 
VPN programları bireyler tarafından öncelikli olarak gizlilik ve güvenlik elde etmek ve coğrafik olarak ulaşamadığı içeriklere ulaşmak için kullanılmaktadır. İşletmeler ise VPN teknolojisinden uzaktan çalışanların şirket sunucularına güvenli bir şekilde bağlanabilmeleri için yararlanmaktadır. Şirketler bu şekilde ticari verilerini küresel internet üzerinden güvenli bir şekilde uzaktan çalışanları veya başka konumlardaki ofisler ile paylaşır.
Programlar / İşletim Sistemleri
Windows Server 2019 Türkçe MSDN ISO Full indir
Sunucularda çok tercih edilen Microsoft Server İşletim Sisteminin 2019 sürümü ile tanışın. Grafik yapısı ile Windows 10 u andıran bir görsele sahiptir. Sistem sadece 64 bit destekli olup orjinal MSDN ISO dosyasını içerir.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 4.89 GB
Popülerlik Derecesi: 8.8/10
Dosya Türü: ISO / Şifresiz
İşletim Sistemi: 64 bit uyumlu
Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net