Turbobit Premium
Windows tüm sürümler
Driverpack
Güncel Flash Paketi
Office tüm sürümler
Adobe Arşivi
AutoDesk Arşivi
Mühendislik Programları
Yardım / Destek Masası
Programlar / Antivirüs - Güvenlik

avast! 2020 v20.1.2397 Tüm Sürümleri

avast! Antivirüs, güvenlik yazılımları arasında belkide en çok öne çıkan ve sürekli kendini güncel tutmayı başaran iyi bir pc koruma programı. 2020 Sürümlerinin tamamını bu makaleden tedarik edebilirsiniz. Avast Premier, Avast Internet Securty ve Avast Pro Antivirüs şeklinde her 3 yazılımdan oluşuyor.

Programlar / Antivirüs - Güvenlik / Hepsi Bir Arada (AIO)
avast-2019

avast! 2019 Tüm Programları Tek Link ve Full indir
Ünlü antivürüs yazılımı Avast'ın Premier Antivirus, Internet Security ve Free Antivirus yazılımlarının (programlarının) 2019 sürümlerinin hepsini içeren paylaşımımız sizlerle. Aktivasyon araçları sıkıştırılmış dosyaların içinde mevcuttur. Her sürümün indirme bağlantısı ayrı olarak verilmiştir. Bilgisayarınızın sağlığı için tavsiye edilen bir programdır.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 1 GB (3 Yazılım Toplamı)
Popülerlik Derecesi: 4.2/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows (32Bit ve 64Bit)
Programlar / Antivirüs - Güvenlik
avast 2016

Avast 2016 "Tüm Sürümleri" Full indir
Antivirüs yazılımları arsında öne çıkan ve sürekli kendini güncel tutmayı başaran iyi bir pc koruma programı. 2016 Sürümlerinin tamamını bu makaleden tedarik edebilirsiniz. Avast Premier, Avast Internet Securty ve Avast Pro Antivirüs şeklinde her 3 yazılımda bulunmaktadır.
Programlar / Antivirüs - Güvenlik
ESET NOD32 Antivirus 12.0.31.0 Multilingual

ESET NOD32 Antivirus 12.0.31.0 Multilingual (64Bit-32Bit) indir
PC'nizin güvenlik bekçisi olan ESET NOD32 ile tüm virüslere savaş açın. Güncel datası ile yeni çıkmış virüsleri de affetmeyin. Çalışırken kullanıcısını rahatsız etmez ve bilgisayarınızı fazla kasmaz. 64Bit ve 32Bit indirme seçenekleri..
Programlar / Antivirüs - Güvenlik
Inteset Secure Lockdown v2.0.2.00.203

Inteset Secure Lockdown V2 Hemen indir
İşletim sistemi uygulamaları, çeşitli tuş vuruşlarını, başlat menüsünü ve internet sitelerini şifre ile koruyabileceğiniz küçük çaplı fakat etkili bir yazılım. Arka planda sessizce çalışır ve aynı zamanda tarayıcıları da kilitleyebilir. PC nizi kilitleyerek veya her hangi bir uygulamanızı, başkalarına karşı kullanım önlemi almış olursunuz. Kısacası bilgisayarınızın güvenlik ortağı. Programın Multi Application Edition paketini $30 a aldığınızda onunla yapamayacağınız (güvenlik adına) hiç bir şey yoktur.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Hitfile.net - Uploaded.net - NitroFlare.com