Programlar / Araçlar
indir

Easy Translator v14.0.0.0 Türkçe indir
Dünyada en çok kullanılan 91 dilin çevirisini başarılı bir şekilde yapan Easy Translator ile rahat rahat çeviri yapabilirsiniz. Bir cümleyi yada dilerseniz bir kelime yada kelime öbeğini ilk boş alana girerek çevirisini yaparsınız. Çevirmiş olduğunuz metni kopyalayabilir yada sesli olarak okutabilirsiniz. MP3 Desteği ile yazmış olduğunuz cümleyi yada kelimeyi istediğiniz dilde de dinleyebilirsiniz.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 15 MB
Popülerlik Derecesi: 5.5/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 ve 32 bit

Programlar / Araçlar
avast! Driver Updater v2.5

Avast! Driver Updater v2.5 Full indir
Bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri otomatik olarak tarar ve güncel olmayanları tespit edip günceller. Böylece makinenizin performansını artırır. Ayrıca PC 'nizdeki eksik sürücüleri (drivers) bulur. Ve onu sizler için yükler. Gelişmiş bir sürücü tarama yazılımı.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 1 MB
Popülerlik Derecesi: 4.4/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows (32Bit ve 64Bit)
Programlar / Araçlar
WinRAR v5.61 Türkçe

WinRAR v5.61 Türkçe indir
Her bilgisayarın olmazsa olmaz denilen programlarından biri olan Winrar ile dosyalarınızı sıkıştırın daha az alan kaplanmış olur. Sıkıştırılmış olarak indirmiş olduğunuz dosyaları da bu program ile açabilirsiniz. En popüler sıkıştırma uzantılarının hepsini destekliyor.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 5 MB
Popülerlik Derecesi: 9.5/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows (32Bit ve 64Bit)
Programlar / Araçlar
XYplorer v19.40.0100

XYplorer v19.40.0100 Full
Bilgisayarınız için en detaylı raporlama programlarının başında gelebilecek bir yazılım. Hangi diskte ne var ne yok ve ne kadar alan kaplanmış, toplam boyut, ayrılmış bölüm ve daha bir sürü detayı bu program sayesinde analiz edip öğrenebilirsiniz.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 3 MB
Popülerlik Derecesi: 6.5/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
Programlar / Araçlar / Katılımsız Programlar
Microsoft Office 2016 Katılımsız

Microsoft Office 2016 Katılımsız Türkçe İndir
İki tür işletim sistemini de destekleyen (32bit veya 64bit) kolay kurulumlu MS Office 2016. Katılımsız olarak çalıştırın ve kurun. Siz işlerinizi hallederken o kendi kendine kurulumunu sorunsuzca tamamlar. Mail.ru indirme seçeneği ile beklemesiz ve reklamsız tek tıkla indirebilirsiniz. Açılacak olan ekranda iki tür indirme seçeneği olacak siz tabi ki kendi işletim sisteminize uygun olanı kuracaksınız.

Programlar / Araçlar
Adobe RoboHelp v2019.0.0

Adobe RoboHelp v2019.0.0 Full indir
Tam bir yardım ve bilgi yazılımı. Çeşitli içerikler oluşturabilir ve bunları arşivleyebilirsiniz. HTML5 ve CSS3 desteklidir. Bu destekleri sayesinde en zengin içeriklere ulaşabilirsiniz. Yeteneklerinize iş akışı sunan yardımcınız Adobe RoboHelp. Profesyoneller için özellikle önerilen bir yazılımdır. Böylelikle dinamik çalışma ortamı sunar sizlere.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net