Turbobit Premium
Windows tüm sürümler
Driverpack
Güncel Flash Paketi
Office tüm sürümler
Adobe Arşivi
AutoDesk Arşivi
Mühendislik Programları
Yardım / Destek Masası
Programlar / CD/DVD Programları
Nero Platinum 2020 Suite v22.0.01700 TR indir
Nero Platinum 2020 Suite 22.0, disk görüntülerini yönetmek için etkili bir uygulamadır. Disk görüntüsünü yazmak ve diğer farklı işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan inanılmaz bir enstrüman düzenine eşlik eder. Araçları ve seçenekleri kendi kendine açıklayarak sayısız görüntü formatı üzerinde kolayca çalışabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın Kullanıcı Arayüzü çok basit ve çekici. Optik disklerle çalışır ve farklı ses ve video klipleri için yardım sunar. Farklı dosya işleme araçları vardır ve verilerin yedeklenmesi ve kurtarılması için görüntü belgeleri yapmak için çeşitli özellikler için yardım sunar.

Diğer ünlü dosya formatları dahil olmak üzere ISO, MDF, IMG gibi neredeyse tüm görüntü formatlarına yardımcı olur. Müzik kayıtlarını, hassas yazma görevlerini ve disk şifreleme özelliklerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, yüksek hacimli görüntüler ve ayrı görüntü belgeleri daha küçük parçalara dağıtılır. CD'leri ve DVD'leri tam olarak sürücülere kopyalayın ve çeşitli sorunları çözün. Disk menüleri ve başlıkları, karışık ortam belgeleri içeriğinde olduğu gibi düzenleyin. Sonuç olarak, görüntü yazma ve diğer disk işlemlerini gerçekleştirmek için etkili bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Programlar / CD/DVD Programları
DAEMON Tools Ultra v5.3.0.717 Türkçe

DAEMON Tools Ultra v5.3.0.717 Türkçe Tek Link indir
Bu program sayesinde sanal disk oluşturup, tüm disk imajlarını açabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden indirmiş olduğunuz yüksek boyutlu oyunlar, program ile çeşitli araçların "ISO" uzantılarını bilgisayarınızda sanki bir DVD veya CD takılmış gibi görür.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 30 MB
Popülerlik Derecesi: 8.7/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows (32Bit ve 64Bit)
Programlar / CD/DVD Programları
Aiseesoft Burnova

Aiseesoft Burnova v1.3.22 Hızlı indir
Bilgisayarınızdan veya online olarak eriştiğiniz videoları CD yada DVD'ye dönüştürüp yazan program. YouTube, Dailymotion, Vimeo gibi yerlerden DVD / CD diske veya ISO klasöre çevrim içi filmler yapan profesyonel DVD oluşturma yazılımıdır. Aiseesoft Burnova kullanımı kolay ve CD/DVD işlerinizi de rahatlıkla halledebilirsiniz.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Hitfile.net - Uploaded.net - NitroFlare.com