Programlar / Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Photoshop 2020 (Son Sürüm) Full indir
Yıllar sonra Photoshop nihayet ön ayarları güncelledi. Degradeler, desenler, renk örnekleri, katman stilleri ve şekiller yeni kitaplık içeriği aldı. Merak etmeyin, eğer o kabarcık desenini seviyorsanız, tüm eski hazır ayarlar hala “eski” altında kullanılabilir. Bu öğelerin tümü hazır ayar yöneticisinden Photoshop Panels'e taşındı. Fırçaların ve renk örneklerinin gruplara nasıl yeniden düzenlendiğini hatırlarsanız, artık yeni hazır panellerle bu işlevselliğe sahipsiniz. İpucu: Cmd / Ctrl + Hepsini bir kerede genişletmek / daraltmak için alt klasörleri tıklayın. Degradeler artık Kütüphane öğeleri olarak kullanılabilir.

PS artık her zamankinden daha güçlü ve sade olarak güncellendi.

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel® Intel 6.Nesil yada üstü
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10 (64-bit) versiyon 1703 yada üstü
RAM: 4/8 GB bellek minimum
Ekran Kartı: 1 GB
Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon
CorelCAD 2020 B20.0.0.1074 Hemen indir
CorelCAD, hassasiyet ve detay gerektiren günlük tasarım işleri için akıllı bir çözümdür. Yerel DWG dosya desteği, endüstri standardı CAD özellikleri ve özelleştirilebilir 2D ve 3D tasarım araçlarıyla daha verimli çalışmanıza, fikirleri net bir şekilde iletmenize ve etkili bir şekilde işbirliği yapmanıza olanak tanır. Üst düzey CAD tasarımını uygun fiyatlı hale getiren çözümü keşfedin - CorelCAD.

İş arkadaşları, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla kolay işbirliği için dosyaları DWG formatında açın, çalışın ve kaydedin. Endüstri standardı özellikler ve araçlarla dolu bir ortamda hemen üretken olun. Özelleştirilebilir 2D ve 3D tasarım araçlarını kullanarak fikirlerinizi hassas bir şekilde iletin. VoiceNotes gibi yenilikçi özellikler çiziminize mesajlar ve talimatlar eklemenizi sağlar ve CorelDRAW ve Corel DESIGNER uyumluluğu işbirliğini geliştirir.
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon
Vectric Aspire v9.514

Vectric Aspire v9.514 Full indir
Sezgisel arayüz tasarımı yapan ve çeşitli sektörlerde kullanılabilen geniş bir platform / yazılım. Üretim tasarımını yönlendirmelerle kullanabileceğiniz bir program. Vectric Aspire ile 2B skeçleri, dijital resimleri detaylı 3B kabartma modellerine dönüştürme ve fotoğraf çizimi gibi detay isteyen işlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 320 MB
Popülerlik Derecesi: 5.9/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 bit
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon
Enscape3D v2.3.2.703

Enscape3D v2.3.2.703 (Mimari Yazılım) Full indir
Enscape yazılımı en güçlü son sürümü ile tasarımcıların ve Mimar'ların beğenisine sunuldu. Daha güçlü bir VR performansı ile dikkat çeken yazılım ayrıca iş akışınızı kolaylaştıracak bazı yenilikler getirmiş. AEC Endüstrisinin belkide en kolay video oluşturma özelliğini getirmiş program. Yaptığı olağan üstü düzenlemeleri ile en iyi Render'ı deneyin.

Programlar / Grafik - 3D - Animasyon / Mühendislik Programları
Geomagic Design X 2016.2.2

Geomagic Design X 2016.2.2 (3D to CAD) Full indir
Geomagic Design X, her hangi bir 3D tarayıcısından veri açıp onu hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir yazılımdır. Hemen hemen her fiziksel nesnenin düzenlenebilir parametrik katı modellerini oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm modellerinizi Geomagic Design X 'den SolidWorks, Siemens NX, Pro / ENGINEER, CATIA V4 - V5 ve tam özellikli içeriklere sahip AutoCAD gibi popüler CAD uygulamalarına aktarabilmeniz mümkündür.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net