Programlar / Grafik - 3D - Animasyon
Vectric Aspire v9.514

Vectric Aspire v9.514 Full indir
Sezgisel arayüz tasarımı yapan ve çeşitli sektörlerde kullanılabilen geniş bir platform / yazılım. Üretim tasarımını yönlendirmelerle kullanabileceğiniz bir program. Vectric Aspire ile 2B skeçleri, dijital resimleri detaylı 3B kabartma modellerine dönüştürme ve fotoğraf çizimi gibi detay isteyen işlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 320 MB
Popülerlik Derecesi: 5.9/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 bit
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon
Enscape3D v2.3.2.703

Enscape3D v2.3.2.703 (Mimari Yazılım) Full indir
Enscape yazılımı en güçlü son sürümü ile tasarımcıların ve Mimar'ların beğenisine sunuldu. Daha güçlü bir VR performansı ile dikkat çeken yazılım ayrıca iş akışınızı kolaylaştıracak bazı yenilikler getirmiş. AEC Endüstrisinin belkide en kolay video oluşturma özelliğini getirmiş program. Yaptığı olağan üstü düzenlemeleri ile en iyi Render'ı deneyin.

Programlar / Grafik - 3D - Animasyon / Mühendislik Programları
Geomagic Design X 2016.2.2

Geomagic Design X 2016.2.2 (3D to CAD) Full indir
Geomagic Design X, her hangi bir 3D tarayıcısından veri açıp onu hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir yazılımdır. Hemen hemen her fiziksel nesnenin düzenlenebilir parametrik katı modellerini oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm modellerinizi Geomagic Design X 'den SolidWorks, Siemens NX, Pro / ENGINEER, CATIA V4 - V5 ve tam özellikli içeriklere sahip AutoCAD gibi popüler CAD uygulamalarına aktarabilmeniz mümkündür.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net