Turbobit Premium
Windows tüm sürümler
Driverpack
Güncel Flash Paketi
Office tüm sürümler
Adobe Arşivi
AutoDesk Arşivi
Mühendislik Programları
Yardım / Destek Masası
Programlar / İnternet Araçları

Internet Download Manager v6.37 B12 TR Full indir
Türkçe dil desteği ile piyasanın en iyi indirme aracı olarak bilinir. Internet Download Manager (IDM), hızlı dosya indirebileceğiniz basit bir arayüze sahiptir. IDMan ile program, video sitelerinden videolar, film sitelerinden film indirmek, mp3 sitelerinden müzikler, flash içerikli sitelerden flash uygulamalar ve daha pek çok içeriği sınırsızca kolay indirin. Bu sürüm son versiyonudur.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 10 MB
Popülerlik Derecesi: 9.6/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows tümü

Programlar / İnternet Araçları
Internet Download Manager (IDM) v6.36 Türkçe Full
Çeşitli vesilelerle, özgeçmiş ve zaman çizelgesi yüklemelere ile indirme hızı geliştirmek için bir cihazdır. Komple hata düzeltmesi ve devam kapasitesi kırık veya bağlı kayıp bağlarıydı indirilenlerden müdahale yeniden başlar. IDM özellikleri indirmeleri uyarmak için ilginç rekor bölünme, ayrı yerlerden download gelişimini kurnaz olduğunu canlandırma uzman akıl yürütme bir bilge indirme yöntemi vardır. Hiç indirme işlemi sırasında mantıksal olarak rapor indirilen diğer indirme yöneticileri ve canlandırıcı operatörler Internet Download Manager bit gibi tüm ve en iyi genişleyen temposu yürütme ulaşmak için ek arayüz ve giriş aşamalarında mevcut ilişkiyi yeniden kullanır. IDMAN destekleri arabulucu hazırlanıyor sunucuları, ftp ve http gösterileri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, ikramlar, ciro, ses ve video madde. IDM, Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 içine kusursuz kolaylaştırır ve normalde diğer tüm göze çarpan projeler İndirmelerinizi yönetmek.

Kurulumlu paketidir. 32 veya 64 bit fark etmez iki sistem içinde kurulum yapılabilir.
Programlar / İnternet Araçları
Youtube Music Downloader v9.8.9.0

Youtube Music Downloader v9.8.9.0
Youtube sitesinde beğendiğiniz video ve şarkıları istediğiniz uzantı yada kalitede indirme imkanı veren popüler indirme aracıdır. Kendi oynatma listenizi oluşturduktan sonra bu listeyi mp3 formatı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hatta bu program sadece masaüstü değil aynı zamanda akıllı telefonların veya çeşitli konsolların uzantılarını da desteklemektedir.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 40 MB
Popülerlik Derecesi: 7.5/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 ve 32 bit

Programlar / İnternet Araçları
Internet Download Manager v6.32 B11 Türkçe Full

Internet Download Manager IDM v6.32 B11 Türkçe Full indir
Yazılım dünyasında bir numaralı dosya indirme aracı olarak görülen IDM yani Internet Download Manager 'ın son versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Programın lisanslı hali 60 TL olarak satılıyor. Fakat sitemizden yazılımı full olarak indirebilirsiniz. Limitsiz olarak kullanabileceğiniz bir indirme aracıdır. Yazılım otoriteleri tarafından da tavsiye edilen bir programdır.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 7 MB
Popülerlik Derecesi: 9.7/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 ve 32 bit

Programlar / İnternet Araçları
Net Uptime Monitor v1.9.32

Net Uptime Monitor v1.9.32 Full
İnternet hattınızda doğacak her türlü problemleri tespit eder. Ve bu problemlerin başlangıç ile bitiş arasındaki süreleri kaydedip sizler için tam teknik destek sağlar. Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerde program, sizlere sorunun nerede olduğunu bulduğu için çözümünü de çok hızlı bulabilirler.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 23 MB
Popülerlik Derecesi: 2.1/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows (32Bit ve 64Bit)
Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Hitfile.net - Uploaded.net - NitroFlare.com