Programlar / Araçlar / Katılımsız Programlar
Internet Download Manager Full Katılımsız v6.36 B1 Türkçe
Dosya ve diğer tüm indirme işlemlerinizi güvenli, hızlı ve piyasanın en iyisi ile yapın. IDM yani Internet Download Manager programının full katılımsız sürümü ile kurulum ve diğer işlemleri ayarlama gerektirmeden kullanabileceğiniz bir sürüm.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 6.17 MB
Popülerlik Derecesi: 9.5/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 ve 32 bit uyumlu

Programlar / Katılımsız Programlar
K-Lite Mega Codec Pack v14.9.0 Türkçe Katılımsız

K-Lite Mega Codec Pack v14.9.0 Türkçe Katılımsız Full
Video ve ses dönüştürücü programlardan diğer tüm oynatıcı programlara kadar hepsinin ihtiyacı olan uzantıları, bilgisayarınıza otomatik olarak kurar. Ve PC 'nizde artık tüm formatları destekleyen paket mevcut olur. Desteklenmeyen uzantı hatasını almazsınız kolay kolay. Kurulumu ise bir dakikadan az zaman almaktadır.

Virüs Taraması: Yapıldı
Dosya Boyutu: 7 MB
Popülerlik Derecesi: 9.7/10
Dosya Türü: RAR / Şifresiz
İşletim Sistemi: Windows 64 ve 32 bit

Programlar / Araçlar / Katılımsız Programlar
Microsoft Office 2016 Katılımsız

Microsoft Office 2016 Katılımsız Türkçe İndir
İki tür işletim sistemini de destekleyen (32bit veya 64bit) kolay kurulumlu MS Office 2016. Katılımsız olarak çalıştırın ve kurun. Siz işlerinizi hallederken o kendi kendine kurulumunu sorunsuzca tamamlar. Mail.ru indirme seçeneği ile beklemesiz ve reklamsız tek tıkla indirebilirsiniz. Açılacak olan ekranda iki tür indirme seçeneği olacak siz tabi ki kendi işletim sisteminize uygun olanı kuracaksınız.

Programlar / Katılımsız Programlar
CCleaner Professional v5.46.6652 Türkçe Full (Katılımsız) indir
Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sisteminin temizlik, optimizasyon, güvenlik ve bazı genel işleri yapan yazılımdır. Kayıt defterinizi gereksiz kayıtlardan kurtarır ve sisteminizde bulunan gereksiz dosyaları silerek daha fazla alan açar. Kullanımı kolay ve işinizi her şekilde gören bir araç. Profesyonel katılımsız sürümüdür. Her hangi bir lisans uyarısı vermez.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net