Turbobit Premium
Windows tüm sürümler
Driverpack
Güncel Flash Paketi
Office tüm sürümler
Adobe Arşivi
AutoDesk Arşivi
Mühendislik Programları
Yardım / Destek Masası
Programlar / Grafik - 3D - Animasyon / Mühendislik Programları

SolidWorks 2014 SP4 (Türkçe) 32Bit indir
SolidWorks Enterprise PDM 2014 CAD Editor'ünü de içeren SolidWorks 2014, 32 bit işletim sistemlerini destekleyen son sürümdür. Mühendislik dallarında kullanılan oldukça geniş bir yazılımdır. Özellikle Makina Mühendislerinin kullandığı SolidWorks, her türlü teknik çizimi detaylı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı aynı zamanda Mekatonik Mühendisleride tercih etmektedir. Kendi sektöründe liderdir.

Sistem Gereksinimleri
SolidWorks 2014 Service Pack 3.0 ve sonraki sürümler artık Microsoft Windows Server 2012 R2'yi desteklemektedir.
SolidWorks 2014 Service Pack 1.0 ve sonraki sürümler artık Microsoft Windows 8.1'i desteklemektedir.
SolidWorks 2014, Windows 7 SP1 gerektirir. Windows 7 SP0 ile çalışan makinelere yüklenmez.
Başarılı bir kurulum gerçekleştirmek ve optimum performansı sağlamak için Sistem Gereksinimleri'ne daha detaylı resmi sitesinden erişin.
RealView grafiklerinden SolidWorks 2014 yazılımında en iyi performansı almak için önerilen grafik kartlarının ve sürücülerinin altın renkli RealView simgesiyle belirtildiği Ekran Kartlarıdır.

Programlar / Mühendislik Programları / Programlama / Geliştirme
Scientific Toolworks Understand v5.0.956

Scientific Toolworks Understand v5.0.956 indir
Bu programa kısaca statik kod çözümleyici analiz yazılımı diyebiliriz. Tamamlanmış olan IDE projelerini bu program sayesinde açar üzerinde değişiklik yani düzenleme yapabilirsiniz. Bir nevi Ters Mühendislik te diyebiliriz. Dünya genelinde en az 20 bin Mühendis'in kullandığı bir programdır.

Programlar / Grafik - 3D - Animasyon / Mühendislik Programları
Geomagic Design X 2016.2.2

Geomagic Design X 2016.2.2 (3D to CAD) Full indir
Geomagic Design X, her hangi bir 3D tarayıcısından veri açıp onu hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir yazılımdır. Hemen hemen her fiziksel nesnenin düzenlenebilir parametrik katı modellerini oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm modellerinizi Geomagic Design X 'den SolidWorks, Siemens NX, Pro / ENGINEER, CATIA V4 - V5 ve tam özellikli içeriklere sahip AutoCAD gibi popüler CAD uygulamalarına aktarabilmeniz mümkündür.

Programlar / Mühendislik Programları
SynaptiCAD Product Suite v20.31

SynaptiCAD Product Suite v20.31 (Mühendislik Programı) Full indir
SynaptiCAD; elektrik diyagram akışı, Verilog simülasyonu, Verilog derleyici, Testbench zamanlama ve oluşturma gibi tüm görevleri başarıyla gerçekleştiren yazılımdır. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği başta olmak üzere mesleki eğitim liselerinin elektrik veya elektronik bölümü öğrencileri içinde uygundur. VHDL ve Verilog arasında çeviri yapma yine ikisinin kodlarını oluşturabilme gibi özelliği de programda mevcuttur. Program ara yüzünde profesyonel veri sayfası editörü, zamanlama diyagramı editörü ve dalga çevirme aracıda var ayrıca.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Hitfile.net - Uploaded.net - NitroFlare.com