Programlar / Mühendislik Programları / Programlama / Geliştirme
Scientific Toolworks Understand v5.0.956

Scientific Toolworks Understand v5.0.956 indir
Bu programa kısaca statik kod çözümleyici analiz yazılımı diyebiliriz. Tamamlanmış olan IDE projelerini bu program sayesinde açar üzerinde değişiklik yani düzenleme yapabilirsiniz. Bir nevi Ters Mühendislik te diyebiliriz. Dünya genelinde en az 20 bin Mühendis'in kullandığı bir programdır.

Programlar / Grafik - 3D - Animasyon / Mühendislik Programları
Geomagic Design X 2016.2.2

Geomagic Design X 2016.2.2 (3D to CAD) Full indir
Geomagic Design X, her hangi bir 3D tarayıcısından veri açıp onu hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir yazılımdır. Hemen hemen her fiziksel nesnenin düzenlenebilir parametrik katı modellerini oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm modellerinizi Geomagic Design X 'den SolidWorks, Siemens NX, Pro / ENGINEER, CATIA V4 - V5 ve tam özellikli içeriklere sahip AutoCAD gibi popüler CAD uygulamalarına aktarabilmeniz mümkündür.

Programlar / Mühendislik Programları
SynaptiCAD Product Suite v20.31

SynaptiCAD Product Suite v20.31 (Mühendislik Programı) Full indir
SynaptiCAD; elektrik diyagram akışı, Verilog simülasyonu, Verilog derleyici, Testbench zamanlama ve oluşturma gibi tüm görevleri başarıyla gerçekleştiren yazılımdır. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği başta olmak üzere mesleki eğitim liselerinin elektrik veya elektronik bölümü öğrencileri içinde uygundur. VHDL ve Verilog arasında çeviri yapma yine ikisinin kodlarını oluşturabilme gibi özelliği de programda mevcuttur. Program ara yüzünde profesyonel veri sayfası editörü, zamanlama diyagramı editörü ve dalga çevirme aracıda var ayrıca.

Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net