Kullanıcılarımızın aklına takılan soruları, bu sayfada yanıtlıyoruz.

Soru: Siteden dosya (program, oyun, film) indirmek ücretsiz mi?

Cevap: Sitemizde paylaşmış olduğumuz tüm içerikler tamamen ücretsiz olarak indirmeye sunulmuştur. Bedava olarak indirebilirsiniz.Soru: Kullandığınız indirme bağlantıları hangileridir?

Cevap: Turbobit ve Uploaded başta olmak üzere Google Dirve, Mail.ru ve bir çok indirme sunucularından indirme bağlantılarımız mevcuttur.Soru: Siteye üye olmak zorunlu mu?

Cevap: Şimdilik herhangi bir zorunluluk söz konusu değildir. Fakat ilerleyen günlerde projemize nasıl ek özellikler getirebiliriz onuda bizde saklı.Soru: Turbobit sitesinden dosyaları nasıl indirebiliriz?

Cevap: Bununla ilgili geniş bir anlatım sağlamışız. Resimli anlatım linki ana sayfada bulunuyor. Ama isterseniz buradan da ulaşabilirsiniz.Soru: Turbobit premium üye nasıl olunur?

Cevap: Bununla ilgili de geniş bir anlatımımız ana sayfada bulunuyor. Ama isterseniz ona da buradan ulaşabilirsiniz.Soru: Portable kurulum tam olarak nedir? Ne anlama geliyor?

Cevap: Bununla ilgili tam bir anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.Soru: Katılımsız kurulum nedir? Ne anlama geliyor?

Cevap: Bununla ilgili tüm detaylı anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.Soru: Crack, keygen ve patch olayları tam olarak nedir? Ne anlama geliyor?

Cevap: Bu konuda makalemiz vardır ve buradan ulaşabilirsiniz.
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите посмотрите фильмы онлайн это стоит того
Kullandığımız Linkler: Turbobit.net - Uploaded.net